Úložná lavice biela Dekorhome
99.50 €
Do obchodu
Tieto drevené úložná lavička na prvý pohľad zaujme silno polstrovanou poduškou, úložným košom a policou na topánky. Umožní vám sa k obúvania či vyzúvania... Celý popis
Popis
Tieto drevené úložná lavička na prvý pohľad zaujme silno polstrovanou poduškou, úložným košom a policou na topánky. Umožní vám sa k obúvania či vyzúvania pohodlne usadiť.
Má kompaktné rozmery, takže ju môžete ľahko umiestniť aj do úzkych chodieb. Pekný kvetovaný vzor vnesie do vášho bývania romantický nádych. Lavica je vyrobená z kvalitného dreva Paulownia a má dlhú životnosť.
Farba:biela
Materiál:masívne paulovniové drevo / látka
Rozmery:šírka: 42,5 cmhĺbka: 32 cmvýška: 45,2 cm
rozmery košíku: 38 x 31 x 9 cmrozmery podušky: 39 x 32,5 x 4 cm
Hmotnosť:4,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HMOTNOSŤ | 4,2 kg |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 32 cm |
| ŠÍRKA | 42,5 cm |
| DEKOR | Paulownia |
| Hmotnosť | 4200.000g |