Úložná lavica krémová Dekorhome
208.30 €
Do obchodu
Naše elegantná úložná lavica s klasickým dizajnom perfektne doplnia vybavenie vašej domácnosti. Možno ju tiež používať ako sedací pouf alebo úložný box.... Celý popis
Popis
Naše elegantná úložná lavica s klasickým dizajnom perfektne doplnia vybavenie vašej domácnosti. Možno ju tiež používať ako sedací pouf alebo úložný box.
Pohodlná a prekrásna lavica je vyrobená z MDF a masívneho jedľového dreva. Má polstrovaný sedák s čalúnením z modernej látky. Poskytne vám veľa priestoru pre ukladanie hromady najrôznejších vecí, ktoré si neprajete mať na očiach, ale chcete ich mať po ruke. Vďaka odolnej rukoväti možno úložný box ľahko presúvať po izbe.
Tento výrobok je dodávaný v zloženom stave, montáž nie je nutná.
Farba:krémovo biela
Materiál:jedľové drevo / látka / MDF / oceľ
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 32 cmvýška: 38 cm
hrúbka vankúša: 12 cm
Hmotnosť:17,3 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VÝŠKA | 38 cm |
| HĹBKA | 32 cm |
| DEKOR | Jedľa |
| HMOTNOSŤ | 17,4 kg |
| Hmotnosť | 17300.000g |