Úložná lavica drevo / látka Dekorhome Hnedá
156.20 €
Do obchodu
Táto úložná lavice z vysoko kvalitného dreva má jednoduchý, a pritom štýlový dizajn. Môžete si do nej ukladať celý rad vecí a zároveň si s ňou skrášliť svoju... Celý popis
Popis
Táto úložná lavice z vysoko kvalitného dreva má jednoduchý, a pritom štýlový dizajn. Môžete si do nej ukladať celý rad vecí a zároveň si s ňou skrášliť svoju izbu.
Táto odolná úložná lavica je doplnená dvoma pletenými košíky a dvoma drevenými zásuvkami, v ktorých nájdete dostatok priestoru pre vaše cennosti. Lavice do vašej izby tiež prinesie milý country štýl. Miesto na sedenie je zmäkčené poduškou, ktorá ponúka príjemné miesto na posedenie. Je to perfektné nábytok pre vašu verandu, šatňu, spálňu a mnoho ďalších miest.
Farba:bielahnedá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:masívne drevo Paulownia / látka
Rozmery:šírka: 62 cmhĺbka: 33 cmvýška: 42 cm
Hmotnosť:6 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HMOTNOSŤ | 6 kg |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VÝŠKA | 42 cm |
| HĹBKA | 33 cm |
| DEKOR | Paulownia |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 6050.000g |