Úložná lavica čierna Dekorhome
320.30 €
Do obchodu
Naše úložná lavice vo vintage štýle je jedinečným doplnkom do vašej domácnosti. Môžete ju použiť ako úložný box do predsiene alebo ako sedací puf v obývacej... Celý popis
Popis
Naše úložná lavice vo vintage štýle je jedinečným doplnkom do vašej domácnosti. Môžete ju použiť ako úložný box do predsiene alebo ako sedací puf v obývacej izbe či v spálni.
Pri navrhovaní tejto lavice bol kladený dôraz najmä na pohodlie a praktickosť. Penou polstrovaný sedák aj operadlo sú polstrované umelou kožou, ktorá dodáva lavici pôsobivý vintage vzhľad. Silné oceľové nohy prispievajú k jej rustikálnemu šarmu.
Montáž tohto predmetu je ľahká.
Farba:čierna
Materiál:MDF / DTD / umelá koža / oceľ
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 52 cmvýška: 75 cm
šírka sedu: 120 cmhĺbka sedu: 40 cmvýška sedu: 45 cm
Hmotnosť:24 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 52 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 120 cm |
| Hmotnosť | 23900.000g |