Úložná lavica biela Dekorhome
348.70 €
Do obchodu
Táto lavica so skladovacou funkciou je vhodná pre použitie v domácnosti. Pohodlne vydrží 2-3 dospelých ľudí. Lavice má elegantný a klasický dizajn s zakrivené... Celý popis
Popis
Táto lavica so skladovacou funkciou je vhodná pre použitie v domácnosti. Pohodlne vydrží 2-3 dospelých ľudí. Lavice má elegantný a klasický dizajn s zakrivené podrúčky. K dispozícii je tiež veľký úložný priestor, ktorá udrží svoj obsah v suchu a vetraný, a je ideálny pre všetky vaše potreby pri ukladaní.
Poznámka: pretože tento nábytok je ručne vyrobený z dreva, môže javiť drobné nedokonalosti.
Farba:biela / hnedá
Materiál:masívne jedľové drevo / preglejka
Rozmery:šírka: 126 cmhĺbka: 42 cmvýška: 75 cm
výška sedu: 45,5 cm
Hmotnosť:14,4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Preglejka |
| VÝŠKA | 75 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 42 cm |
| ŠÍRKA | 126 cm |
| DEKOR | Jedľa |
| HMOTNOSŤ | 14,4 kg |
| Hmotnosť | 14400.000g |