Topánková lavica DTD / látka Dekorhome
125.50 €
Do obchodu
Lavička s botníkom a poduškou s elegantným dizajnom je atraktívny doplnok do chodby. Táto skrinka na topánky je vyrobená z lisovanej dosky v štýlovej bielej a... Celý popis
Popis
Lavička s botníkom a poduškou s elegantným dizajnom je atraktívny doplnok do chodby.
Táto skrinka na topánky je vyrobená z lisovanej dosky v štýlovej bielej a šedej farbe a má desať úložných priehradiek a lavičku hore.
Botník je vysoký 48 cm, čo je ideálna výška pre pohodlné posedenie na mäkkej poduške. Jeho nosnosť je až 100 kg.
Botník je tiež vybavený uzavretou zadnou stenou a jeho povrch sa ľahko udržuje, takže má dlhú životnosť.
Farba:biela / sivá
Materiál:DTD / látka
Rozmery:šírka: 103,5 cmhĺbka: 29 cmvýška: 48 cm
hrúbka dosky: 1,2 cm
Nosnosť:100 kg
Hmotnosť:16 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ŠÍRKA | 103 cm |
| HĹBKA | 29 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| HRÚBKA DOSKY | 1,2 cm |
| TYP BOTNÍKA | Sedací |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| POČET POLÍC | 10 |
| Hmotnosť | 16000.000g |