Topánková lavica DTD Dekorhome Dub sonoma / biela
75.70 €
Do obchodu
Topánková lavica so štýlovým dizajnom nielen skvele doplní váš interiér, ale tiež vám pomôže urobiť si vo svojich topánkach poriadok a zaistí im dobré... Celý popis
Popis
Topánková lavica so štýlovým dizajnom nielen skvele doplní váš interiér, ale tiež vám pomôže urobiť si vo svojich topánkach poriadok a zaistí im dobré vetranie.
Lavica s botníkom ponúka množstvo miesta, kam si môžete uložiť svoje topánky. Má totiž 2 police a vnútorný priestor na úschovu knižiek, obúvacích lyžíc, kief a pod.
Aby sa vám topánky lepšie obúvali a vyzúvali, urobte si pohodlie na jej hladkej hornej doske. Alebo si na ňu vystavte rôzne dekoratívne predmety, ako sú vázy, kvetináče atď.
Táto úložná lavica predstavuje veľmi praktický spôsob, ako si pekne a štýlovo usporiadať svoju obuv.
Farba:bielabiela leskčiernačierna lesksivásivá leskbetóndub sonomadub sonoma / biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:DTD
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 30 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:13,1 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| HMOTNOSŤ | 13,1 kg |
| POČET POLÍC | 2 |
| TYP BOTNÍKA | Sedací |
| TYP BOTNÍKA | Policový |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma / biela |
| Hmotnosť | 13140.000g |