TARANKO Lagos LA-PO rustikálna lavica s úložným priestorom tmavozelená (A10 2124) / dub Lagos
618.00 €
Do obchodu
Elegancia a štýl rustikálnej lavice s úložným priestorom LAGOS LA-PO krásne vynikne vo Vašej spálni či predsieni ako praktický kúsok či dokonalý doplnok.... Celý popis
Popis
Elegancia a štýl rustikálnej lavice s úložným priestorom LAGOS LA-PO krásne vynikne vo Vašej spálni či predsieni ako praktický kúsok či dokonalý doplnok. Nenápadne ukrytý úložný priestor využijete na odloženie vankúšov, diek, či iných praktických doplnkov, šálov či kabeliek. Postavená je na krásne…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
|---|---|
| VÝŠKA | 44 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 31 kg |
| HĹBKA | 43 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 29.45 kg |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.5 m3 |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lagos LA-PO |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zelená |
| FARBA (SLOVNE) | tmavozelená (A10 2124) / dub Lagos |
| PREVEDENIE POŤAHU | zelená |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | A10 2124 |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / masív |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| NOŽIČKY | drevené |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | tmavozelená (A10 2124) / dub Lagos |
| MATERIÁL | látka / masív |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |