Šuplík pod posteľ TIDY Tempo Kondela
113.00 €
Do obchodu
Praktický úložný priestor TIDY pod detskú posteľ TIDY je súčasťou tejto študentské / detské zostavy: Šuplík je vyrobený z laminovanej DTD vo farebnej... Celý popis
Popis
Praktický úložný priestor TIDY pod detskú posteľ TIDY je súčasťou tejto študentské / detské zostavy:
Šuplík je vyrobený z laminovanej DTD vo farebnej kombinácii: biela a sivohnedá taupe. Šuplík sa ľahko zasunie pod posteľ. Ide využiť na skladovanie vecí alebo ako pridanú lôžko, stačí do neho vložiť matrac o rozmere 90 x 195 x 12 cm.
Farba:biela / sivohnedá taupe
Materiál:laminovaná DTD
Rozmery vonkajšie:šírka: 199,4 cmhĺbka: 93 cmvýška: 21,9 cm
Rozmery vnútorné:šírka: 195 cmhĺbka: 90 cmvýška: 13 cm
Hmotnosť:26,4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Detský |
| ŠTÝL | Junior |
| MATERIÁL | DTD doska |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| VÝŠKA | 22 cm |
| HĹBKA | 93 cm |
| HMOTNOSŤ | 26,4 kg |
| ŠÍRKA | 199,4 cm |
| Hmotnosť | 26400.000g |