Skladacia úložná lavice umelý ľan Dekorhome Svetlosivá
107.50 €
Do obchodu
Naša všestranná a pohodlná úložná lavica má útulný dizajn, ktorý krásne zapadne do akejkoľvek domácnosti. Možno ju tiež využiť ako extra sedenie navyše.... Celý popis
Popis
Naša všestranná a pohodlná úložná lavica má útulný dizajn, ktorý krásne zapadne do akejkoľvek domácnosti. Možno ju tiež využiť ako extra sedenie navyše.
Úložná lavica je vyrobená z MDF a jej pohodlný polstrovaný sedák je čalúnený umelým ľanom. Vďaka šedej farbe čalúnenie nie sú prípadné škvrny či prach na prvý pohľad vidieť. Je vybavená 6 zásuvkami pre ukladanie veľkého množstva vecí a potrieb, ktoré si neprajete mať na očiach, ale pritom ich chcete mať po ruke.
Lavica sa ľahko zostavuje.
Farba:svetlosivátmavosivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:umelý ľan / MDF / pena / polyester
Rozmery:šírka: 76 cmhĺbka: 38 cmvýška: 38 cm
Hmotnosť:9,5 kg
Dodávané v demonte
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,5 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlosivá |
| Hmotnosť | 9440.000g |