Skladacia úložná lavica umelý ľan Dekorhome Svetlosivá
92.40 €
Do obchodu
Naša všestranná a mäkká úložná lavica má útulný dizajn, ktorý skvele zapadne do každej domácnosti. Môžete ju použiť aj ako dodatočné miesto na sedenie... Celý popis
Popis
Naša všestranná a mäkká úložná lavica má útulný dizajn, ktorý skvele zapadne do každej domácnosti. Môžete ju použiť aj ako dodatočné miesto na sedenie kdekoľvek v domácnosti.
Úložná lavica je vyrobená z MDF a je čalúnená umelým ľanom, ktorý je odolný, stabilný a pohodlne sa na ňom sedí. Jeho šedá farba ľahko schová škvrny alebo prach. Je vybavená odnímateľným sedadlom. Poskytne vám veľa priestoru pre ukladanie hromady najrôznejších vecí, ktoré si neprajete mať na očiach, ale napriek tomu ich chcete mať po ruke. Keď ju práve nepoužívate, môžete truhlu ľahko zložiť, čím ušetríte miesto.
Lavica sa ľahko zostavuje.
Farba:svetlosivátmavosivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:umelý ľan / MDF / pena / polyester
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 38 cmvýška: 38 cm
Hmotnosť:8 kg
Dodávané v demonte
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Látka |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlosivá |
| Hmotnosť | 8000.000g |