Rozložiteľná poschodová posteľ BUNKY Halmar Biela
202.10 €
Do obchodu
Praktická poschodová posteľ BUNKY ideálna do detskej či študentskej izby pre súrodencov. Posteľ je možné použiť podľa možností a veľkosti izbičky buď ako... Celý popis
Popis
Praktická poschodová posteľ BUNKY ideálna do detskej či študentskej izby pre súrodencov. Posteľ je možné použiť podľa možností a veľkosti izbičky buď ako poschodová s výškou 165 cm alebo ako dve samostatné lôžka o rozmere 90x200 cm.
Posteľ je vyrobená z práškovo lakovanej ocele v dvoch farebných variantoch. Vďaka odolnému materiálu bude slúžiť mnoho rokov bez poškodenia.
Farba:bielačierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:lakovaná oceľ
Rozmery:šírka: 99 cmhĺbka: 215 cmvýška: 165 cm
rozmer lôžka: 90 x 200 cm
výška ložnej plochy od zeme: 27 cmvýška rámu: 5 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| MATERIÁL | Kov |
| VÝŠKA | 165 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| HĹBKA | 215 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 27 cm |
| ŠÍRKA | 99 cm |
| ŠTÝL | Praktický |
| TYP ROŠTU | Pevný |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 37000.000g |