Posteľ s PC stolom ALZENA Tempo Kondela Ružová
339.80 €
Do obchodu
Posteľ ALZENA so zvýšeným lôžkom, súčasťou ktorej je aj PC stôl s regálom, je úsporným riešením do detskej izby. Súčasťou postele je latkový rošt z preglejky,... Celý popis
Popis
Posteľ ALZENA so zvýšeným lôžkom, súčasťou ktorej je aj PC stôl s regálom, je úsporným riešením do detskej izby. Súčasťou postele je latkový rošt z preglejky, bez matraca. Odporúčame dokúpiť kvalitný matrac 90x200 cm z našej ponuky. Maximálna výška matraca na horné lôžko je 14 cm.
Posteľ je vyrobená z borovicového dreva v prírodnej farbe, ktoré je charakteristické tým, že je vysoko kvalitné, ľahké, mäkké a pružné. Ružový alebo modrý záves je z kvalitnej bavlny.
Farba:prírodná / ružováprírodná / modrá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:borovicové drevo / preglejka / bavlna
Rozmery:šírka: 208 cmhĺbka: 98 cmvýška: 110 cm
plocha na spanie: 90x200 cm
hrúbka materiálu: 20 mmhrúbka materiálu nôh (ŠxH): 50x50 mm
Rozmery stolíka:šírka: 80 cmhĺbka: 60 cmvýška: 75 cm
Nosnosť:80 kg
Hmotnosť:39 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Borovica |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Preglejka |
| NOSNOSŤ | 80 kg |
| VÝŠKA | 110 cm |
| ŠÍRKA | 98 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 1x posteľ |
| OBSAH SETU | 1x rošt |
| OBSAH SETU | 1x záves |
| OBSAH SETU | 1x rebrík |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| HĹBKA | 208 cm |
| HMOTNOSŤ | 39 kg |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Junior |
| TYP ROŠTU | Pevný |
| BAREVNÁ VARIANTA | Ružová |
| Hmotnosť | 39000.000g |