Posteľ LEONIE 2 s výsuvnou prístelkou Halmar
262.50 €
Do obchodu
Detská posteľ LEONIE 2 je vyrobená z lakovanej MDF a masívneho dreva.Posteľ má výsuvnú prístelku.Posteľ je dodávaná bez matraca. Odporúčame 2x penovú matrac... Celý popis
Popis
Detská posteľ LEONIE 2 je vyrobená z lakovanej MDF a masívneho dreva.Posteľ má výsuvnú prístelku.Posteľ je dodávaná bez matraca. Odporúčame 2x penovú matrac NEAPOL 200 x 90 cm v modrej farbe.Farba:bielaMateriál:lakovaná MDF / masívne drevoRozmery:šírka: 209 cmhĺbka: 96 cmvýška: 65 cmNosnosť:80 kgHmotnosť:54,5 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| NOSNOSŤ | 80 kg |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| PRÍSTELKA | Áno |
| VÝŠKA | 65 cm |
| ŠTÝL | Detský |
| ŠTÝL | Junior |
| HĹBKA | 96 cm |
| ŠÍRKA | 209 cm |
| HMOTNOSŤ | 54,5 kg |
| Hmotnosť | 54500.000g |