Poschodová posteľ kov Dekorhome Biela
339.90 €
Do obchodu
Táto kovová poschodová posteľ je elegantný a funkčný, takže perfektne zapadne do každého bývania s obmedzeným priestorom. Je to tiež skvelá voľba do detskej... Celý popis
Popis
Táto kovová poschodová posteľ je elegantný a funkčný, takže perfektne zapadne do každého bývania s obmedzeným priestorom. Je to tiež skvelá voľba do detskej izby, pretože deťom pred spaním prinesie veľa zábavy!
Naša palanda je vyrobená z robustného kovu s práškovým lakovaním, čo jej zabezpečuje veľkú stabilitu a odolnosť. Keďže bola navrhnutá s dôrazom na bezpečnosť, má pevný rebrík a zábradlia po celej dĺžke postele. Celý rám tvorí robustná konštrukcia z kovových rúrok, je teda veľmi odolný a vhodný pre každodenné použitie. Zostavenie postele je ľahké.
Upozorňujeme, že matrac nie sú súčasťou balenia.
Farba:bielasiváčierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:kov
Rozmery:šírka: 140 cmhĺbka: 200 cmvýška: 153 cm
rozmer horného lôžka: 90 x 200 cmrozmer spodného lôžka: 140 x 200 cm
Hmotnosť:50 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Detský |
| ŠTÝL | Junior |
| HMOTNOSŤ | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 140 x 200 cm |
| HĹBKA | 200 cm |
| VÝŠKA | 153 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 49700.000g |