Poschodová posteľ 90x200 cm kov Dekorhome Biela
318.20 €
Do obchodu
Táto kovová poschodová posteľ je elegantný a funkčný, takže perfektne zapadne do každého bývania s obmedzeným priestorom. Je to tiež skvelá voľba do detskej... Celý popis
Popis
Táto kovová poschodová posteľ je elegantný a funkčný, takže perfektne zapadne do každého bývania s obmedzeným priestorom. Je to tiež skvelá voľba do detskej izby, pretože deťom pred spaním prinesie veľa zábavy!
Naša palanda je vyrobená z robustného kovu s práškovým lakovaním, čo jej zabezpečuje veľkú stabilitu a odolnosť. Keďže bola navrhnutá s dôrazom na bezpečnosť, má pevný rebrík a zábradlia po celej dĺžke postele. Celý rám tvorí robustná konštrukcia z kovových rúrok, je teda veľmi odolný a vhodný pre každodenné použitie. Zostavenie postele je ľahké.
Upozorňujeme, že matrac nie sú súčasťou balenia.
Farba:bielasiváčierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:kov
Rozmery:šírka: 96 cmhĺbka: 208 cmvýška: 150 cm
rozmer lôžka: 90 x 200 cm
Hmotnosť:40 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| HMOTNOSŤ | 40 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| VÝŠKA | 150 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 90 x 200 cm |
| ŠÍRKA | 96 cm |
| HĹBKA | 208 cm |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Detský |
| ŠTÝL | Junior |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 39600.000g |