NABBI Tigris drevená detská posteľ s prístelkou 80x180 cm biela
633.00 €
Do obchodu
Praktickosť a funkčnosť drevenej detskej postele s prístelkou TIGRIS 80x180 cm v krásnom, čistom bielom prevedení, je ukrytá v jej jednoduchom dizajne.... Celý popis
Popis
Praktickosť a funkčnosť drevenej detskej postele s prístelkou TIGRIS 80x180 cm v krásnom, čistom bielom prevedení, je ukrytá v jej jednoduchom dizajne. Vyrobená je z kvalitného borovicového dreva lakovaná striekaním. Je vhodná pre dve osoby vďaka prístelke, ktorá je jej súčasťou. Rolovací rošt,…
Parametre
| VÝŠKA | 80 cm |
|---|---|
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 72 kg |
| ŠÍRKA | 87 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.3881 m3 |
| HĹBKA | 186 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 4 ks |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Tigris |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 80 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 180 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 80 x 180 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | borovicové drevo / pena |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| PRE POČET OSÔB | 1 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POSTEĽ BOXSPRING | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP POSTELE | rozkladacia |
| VEKOVÁ KATEGÓRIA | do 6 rokov |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | borovicové drevo / pena |