NABBI Nemi detská posteľ s matracom a úložným priestorom 80x160 cm biela / sivá
293.00 €
Do obchodu
Ideálna posteľ pre Vaše dieťa by mala byť pohodlná, funkčná, bezpečná, prispôsobená jeho veku a výške a tiež dizajnovo prispôsobená detskému vnímaniu. Jednou... Celý popis
Popis
Ideálna posteľ pre Vaše dieťa by mala byť pohodlná, funkčná, bezpečná, prispôsobená jeho veku a výške a tiež dizajnovo prispôsobená detskému vnímaniu. Jednou takou je detská posteľ s matracom a úložným priestorom NEMI 80x160 cm v nežnom bielom prevedení. Jej zaujímavý dizajn s dôrazom na detail…
Parametre
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 164 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 44 kg |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.2038 m3 |
| VÝŠKA | 60 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Nemi |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 80 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 160 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 80 x 160 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 110 |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / sivá |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| PRE POČET OSÔB | 1 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POSTEĽ BOXSPRING | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP POSTELE | jednolôžková |
| VEKOVÁ KATEGÓRIA | do 6 rokov |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / sivá |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |