NABBI Filis detská posteľ s prístelkou 90x200 cm biela
456.00 €
Do obchodu
Malí milovníci jednoduchého dizajnu a uhladenej elegancie si prídu na svoje s detskou posteľou s prístelkou FILIS 90x200 cm v jemnom, čistom prevedení biela.... Celý popis
Popis
Malí milovníci jednoduchého dizajnu a uhladenej elegancie si prídu na svoje s detskou posteľou s prístelkou FILIS 90x200 cm v jemnom, čistom prevedení biela. Je určená pre dve osoby vďaka prístelke, ktorá je jej súčasťou. Posteľ je vyrobená z kvalitnej laminovanej DTD v kombinácii s MDF doskou,…
Parametre
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 50 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 206 cm |
| VÝŠKA | 65 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.4358 m3 |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 3 ks |
| ŠÍRKA | 97 cm |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Filis |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 90 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 192 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE 2 (CM) | 200 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE OD - DO (CM) | 192 - 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 90 x 192 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE 2 (Š X H CM) | 90 x 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE OD - DO (Š X H CM) | 90 x 192 - 90 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / MDF / pena |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| PRE POČET OSÔB | 1 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POSTEĽ BOXSPRING | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP POSTELE | rozkladacia |
| VEKOVÁ KATEGÓRIA | do 6 rokov |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / MDF / pena |