NABBI Elisa II detská posteľ s prístelkou a matracmi 80x160 cm biela / ružový vzor
408.00 €
Do obchodu
Detská posteľ s prístelkou a matracmi ELISA II 80x160 cm je to najlepšie, čo môžete dopriať Vašim ratolestiam pre ich pokojný spánok a sladké sny. Vyrobená je... Celý popis
Popis
Detská posteľ s prístelkou a matracmi ELISA II 80x160 cm je to najlepšie, čo môžete dopriať Vašim ratolestiam pre ich pokojný spánok a sladké sny. Vyrobená je v nádhernej kombinácii bielej s jemným ružovým vzorom srdiečok. Farba použitá na náter je ekologická a odolná voči ošúchaniu. Súčasťou…
Parametre
| ŠÍRKA | 85 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 2 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.4536 m3 |
| HĹBKA | 164 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 54 kg |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Elisa II |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 80 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 145 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE 2 (CM) | 160 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE OD - DO (CM) | 145 - 160 |
| VÝŠKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 31 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 80 x 145 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE 2 (Š X H CM) | 80 x 160 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE OD - DO (Š X H CM) | 80 x 145 - 80 x 160 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / ružový vzor |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / PVC / pena |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| PRE POČET OSÔB | 1 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POSTEĽ BOXSPRING | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP POSTELE | rozkladacia |
| VEKOVÁ KATEGÓRIA | do 6 rokov |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / ružový vzor |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / PVC / pena |