NABBI Balmo detská posteľ s matracom 80x160 cm modrá / biela
237.00 €
Do obchodu
Hľadáte originálny kúsok, ktorý oživí izbu Vášho malého nezbedníka a vnesie do nej jedinečnosť a originalitu v téme Batmana? Detská posteľ s matracom BALMO... Celý popis
Popis
Hľadáte originálny kúsok, ktorý oživí izbu Vášho malého nezbedníka a vnesie do nej jedinečnosť a originalitu v téme Batmana? Detská posteľ s matracom BALMO 80x160 cm naplní sny Vašich ratolestí o ich vysnívanej, vytúženej izbe. Korpus postele je vyrobený z kvalitnej a pevnej laminovanej DTD s ABS…
Parametre
| HĹBKA | 164 cm |
|---|---|
| ŠÍRKA | 88 cm |
| VÝŠKA | 63 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.2268 m3 |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 30 kg |
| ZNAČKA | NABBI |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Balmo |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 80 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 160 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 80 x 160 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | modrá |
| FARBA (SLOVNE) | modrá / biela |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD / PVC / pena |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| PRE POČET OSÔB | 1 |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POSTEĽ BOXSPRING | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP POSTELE | jednolôžková |
| VEKOVÁ KATEGÓRIA | do 6 rokov |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | modrá / biela |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / PVC / pena |