Meblar Posteľ TABLO TA12 A Farebné prevedenie: Grafit/biela/atlantic
Nábytok zo série Tablo je vyrobený z vysoko kvalitných laminovaných dosiek a ABS hrán, čo výrazne zvyšuje odolnosť proti poškodeniu nábytku. Nábytok je vhodný... Celý popis
Popis
Nábytok zo série Tablo je vyrobený z vysoko kvalitných laminovaných dosiek a ABS hrán, čo výrazne zvyšuje odolnosť proti poškodeniu nábytku. Nábytok je vhodný do detskej a taktiež študentskej izby. Nábytok Tablo púta pozornosť najmä vďaka modernému dizajnu a zaujímavou kombináciou farieb, v kombinácii s jednoduchosťou a funkčnosťou nábytku. Farebné kombinácie sú elegantné odtiene bielej, šedej a modrej. Nábytok je dodávaný v demonte.
Posteľ Tablo má úložný priestor v podobe dvoch zásuviek v spodnej časti, ktoré sú na kolieskach. Prevedenie strán regála je univerzálne, takže ho umiestnite na ľubovoľnú stranu postele. Posteľ je dodávaná s roštom. Matrac nie je v cene postele, je potrebné ho doobjednať. Matrac o rozmere 90 x 200 cm, si môžete pozrieť aj v našej širokej ponuke.
- grafit/enigma
- grafit/biely lux/atlantic
Materiál: laminovaná doska / ABS hrany
Rozmer: (ŠxVxH) 94 x 75 x 204 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Farebné prevedenie | Grafit/biela/atlantic |
|---|---|
| Dĺžka | 204 cm |
| Šírka | 94 cm |
| Výška | 75 cm |
| Materiál | lamino / ABS hrany |
| Farebné prevedenie | enigma / biela |
| Záručná doba | 2 roky |
| Spôsob dodania | V demonte |
| PLOCHA NA SPANIE | 90x200 cm |
| Farba | Biela |
| PRÍSLUŠENSTVO | S roštom v cene |
| PRÍSLUŠENSTVO | S úložným priestorom |
| TYP POSTELE | Jednolôžko |
| POSTEĽ PRE: | Chlapca |
| POSTEĽ PRE: | Dievča |
| POSTEĽ PRE: | 1 dieťa |
| Farba | Sivá |