Lavice s úložným prostorem Dekorhome Čierna
28.70 €
Do obchodu
Štýlová lavica z MDF poskytuje dostatok úložného priestoru. Má kožený vzhľad a vodoodpudivý povrch v troch farebných variantoch: biela, hnedá a čierna. Možno... Celý popis
Popis
Štýlová lavica z MDF poskytuje dostatok úložného priestoru. Má kožený vzhľad a vodoodpudivý povrch v troch farebných variantoch: biela, hnedá a čierna.
Možno použiť ako lavice alebo taburet. Je skladacie a priestorovo úsporná. Nosnosť do 60 Kg.
Farba:bielahnedáčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:MDF / polyuretán (PU) / stabilný pena (25 mm)
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 40 cmvýška: 40 cm
rozmery zložené lavice: 80 x 40 x 7 cm
Hmotnosť:8 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| NOSNOSŤ | 60 kg |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 8000.000g |