Lavice s úložným prostorem Dekorhome Čierna
41.50 €
Do obchodu
Veľká štýlová lavica z MDF poskytuje dostatok úložného priestoru. Má kožený vzhľad a vodoodpudivý povrch, ponúkame ju v troch farebných variantoch biela,... Celý popis
Popis
Veľká štýlová lavica z MDF poskytuje dostatok úložného priestoru. Má kožený vzhľad a vodoodpudivý povrch, ponúkame ju v troch farebných variantoch biela, hnedá a čierna.
Možno použiť ako lavice alebo taburet. Je skladacie a priestorovo úsporná.
Farba:bielahnedáčierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:MDF / polyuretán (PU) / stabilný pena (25 mm)Rozmery:šírka: 115 cmhĺbka: 38 cmvýška: 38 cm
Rozmery zloženej lavice:šírka: 115 cmhĺbka: 38 cmvýška: 7 cm
Hmotnosť:10 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| SKLADACIE | Áno |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 115 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 10000.000g |