Lavice s úložným prostorem Dekorhome Biela
236.40 €
Do obchodu
Táto komoda zaujme nielen svojim jednoduchým designom. Vďaka trom praktickým úložným boxom má množstvo úložných možností pre vaše každodenné veci. Je vyrobená... Celý popis
Popis
Táto komoda zaujme nielen svojim jednoduchým designom. Vďaka trom praktickým úložným boxom má množstvo úložných možností pre vaše každodenné veci.
Je vyrobená z MDF, sedák je čalúnený látkou z bavlny a polyesteru. Ozdobná mriežka z ratanu na čele boxu.
Farba:biela / krémováhnedá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:MDF / pena / látka / ratan
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 40 cmvýška: 47 cm
Rozmer boxu (3x):šírka: 33 cmhĺbka: 36 cmvýška: 32 cm
Hmotnosť:13 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Ratan |
| MATERIÁL | Pena |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 13000.000g |