Lavice ATHENA Halmar Zelená
97.00 €
Do obchodu
Dizajnová lavica ATHENA bude skvelou voľbou do každej štýlovej predsiene, spálne či chodby. Lavica je čalúnená príjemnou zamatovou látkou v troch farebných... Celý popis
Popis
Dizajnová lavica ATHENA bude skvelou voľbou do každej štýlovej predsiene, spálne či chodby.
Lavica je čalúnená príjemnou zamatovou látkou v troch farebných variantoch: ružová, zelená a sivá. Stojí na štyroch nohách z chrómovanej ocele v zlatej farbe. Lavica má zo všetkých strán dekoratívne prešívanie a ozdobné gombíky.
Farba:ružová / zlatázelená / zlatásivá / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka / chrómovaná oceľ
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 45 cmvýška: 40 cm
šírka sedu: 100 cmhĺbka sedu: 45 cmvýška sedu: 40 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 100 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 10000.000g |