Lavica zamatová látka / nerezová oceľ Dekorhome Sivá
217.90 €
Do obchodu
Táto zamatová lavica s podstavou z nerezovej ocele má moderný dizajn a vnesie do vášho bývania eleganciu a štýl. Táto lavica je čalúnená mäkkou zamatovou... Celý popis
Popis
Táto zamatová lavica s podstavou z nerezovej ocele má moderný dizajn a vnesie do vášho bývania eleganciu a štýl.
Táto lavica je čalúnená mäkkou zamatovou tkaninou a husto polstrovaná, a tak zaručuje mimoriadne pohodlný zážitok zo sedenia. Podstava z nerezovej ocele 201 dáva lavicu atraktívny vzhľad a robustný a odolný charakter.
Kompaktná lavica je praktickým a dekoratívnym doplnkom pre vašu domácnosť!
Farba:modrázelenásiváčierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:zamatová látka / nerezová oceľ 201
Rozmery:šírka: 97 cmhĺbka: 44 cmvýška: 46 cm
Hmotnosť:10,6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HMOTNOSŤ | 10,6 kg |
| ŠÍRKA | 97 cm |
| HĹBKA | 44 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 10600.000g |