Lavica zamatová látka Dekorhome Sivá
118.30 €
Do obchodu
Naše zamatová lavica sa bude skvele vynímať vo vašom obývacej izbe, v predsieni alebo na chodbe. Horčicovej zamatovej čalúnenie je hebké na dotyk a nesmierne... Celý popis
Popis
Naše zamatová lavica sa bude skvele vynímať vo vašom obývacej izbe, v predsieni alebo na chodbe.
Horčicovej zamatovej čalúnenie je hebké na dotyk a nesmierne pohodlné a svojou farebnosťou prežiari váš byt. Nohy z práškovaním ošetreného železa lavicu dodávajú na stabilite a odolnosti. Lavička elegantným spôsobom ozdobí vašu domácnosť a stane sa neodmysliteľnou súčasťou vašej izby.
Zamatová lavica sa ľahko zostavuje.
Farba:béžová / zlatáhorčicová / zlatáfialová / zlatázelená / zlatásivá / zlatá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:zamatová látka / práškovaním ošetrené železa
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 36 cmvýška: 51 cm
Hmotnosť:9,7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Fialová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 51 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,8 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 9750.000g |