Lavica zamat / nerezová oceľ Dekorhome Tmavo zelená
242.70 €
Do obchodu
Táto štýlová lavica je dokonalý doplnok do vášho bývania. Lavice do predsiene je zhotovená zo zamatu, ktorý je mäkký na dotyk a pohodlne sa na ňom sedí.... Celý popis
Popis
Táto štýlová lavica je dokonalý doplnok do vášho bývania.
Lavice do predsiene je zhotovená zo zamatu, ktorý je mäkký na dotyk a pohodlne sa na ňom sedí. Unikátny rám v tvare X z nerezovej ocele zaručuje robustnosť a stabilitu lavice.
Farba:modrátmavozelenásiváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:zamatová látka / nerezová oceľ
Rozmery:šírka: 99 cmhĺbka: 43 cmvýška: 46 cm
Hmotnosť:9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 99 cm |
| HĹBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavo zelená |
| Hmotnosť | 9000.000g |