Lavica zamat / nerezová oceľ Dekorhome Čierna
137.90 €
Do obchodu
Táto štýlová lavica je dokonalý doplnok pre vaše bývanie. Lavice do predsiene je zhotovená zo zamatu, ktorý je mäkký na dotyk a pohodlne sa na ňom sedí. Rám z... Celý popis
Popis
Táto štýlová lavica je dokonalý doplnok pre vaše bývanie.
Lavice do predsiene je zhotovená zo zamatu, ktorý je mäkký na dotyk a pohodlne sa na ňom sedí.
Rám z nerezovej ocele zaručuje robustnosť a stabilitu lavice.
Farba:modrázelenásiváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka zamat (100% polyester) / nerezová oceľ
Rozmery:šírka: 97 cmhĺbka: 44 cmvýška: 46 cm
Hmotnosť:10,1 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| HMOTNOSŤ | 10,1 kg |
| ŠÍRKA | 97 cm |
| HĹBKA | 44 cm |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy |
| VÝŠKA | 46 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 10100.000g |