Lavica WILLOW
215.50 €
Do obchodu
Vyjadrenie lásky a romantiky je príznačné pre stále viac a viac vyhľadávaný glamour štýl. Je šikovný a okázalý. Pekný a odvážny. Týmito superlatívmi môžeme... Celý popis
Popis
Vyjadrenie lásky a romantiky je príznačné pre stále viac a viac vyhľadávaný glamour štýl. Je šikovný a okázalý. Pekný a odvážny. Týmito superlatívmi môžeme charakterizovať aj našu dizajnovú lavicu WILLOW. Jej očarujúce design pritiahne nejedného návštevníka vašej domácnosti.
Pastvu pre oči ponúka jej prevedenie v podobe bielej kožušiny. Postavená je na stabilných chrómových nohách v zlatom prevedení. Obývacia izba, spálňa, ale aj predsieň. Uplatnenie nájde kdekoľvek.
Farba:biela / zlatá
Materiál:kožušina / chróm
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 45 cmvýška: 45 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:17 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 45 cm |
| DEKOR | Chróm |
| Hmotnosť | 17000.000g |