Lavica umelá koža / drevo Dekorhome Čierna
107.00 €
Do obchodu
Táto lavica je vyrobená z umelej kože a prestavuje ideálny doplnok do vášho bývania. Disponuje odolným dreveným rámom a je čalúnená umelou kožou, ktorá sa... Celý popis
Popis
Táto lavica je vyrobená z umelej kože a prestavuje ideálny doplnok do vášho bývania.
Disponuje odolným dreveným rámom a je čalúnená umelou kožou, ktorá sa ľahko čistí. Silne polstrovaná horná strana vám pri sedení dozaista poskytne všetko pohodlie a lavice sa tak čoskoro stane vaším obľúbeným miestom k odpočinku.
Lavica sa ľahko zostavuje.
Farba:bielahnedásiváčierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:umelá koža / masívne drevo
Rozmery:šírka: 106 cmhĺbka: 43 cmvýška: 46 cm
Hmotnosť:7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 43 cm |
| ŠÍRKA | 106 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 6950.000g |