Lavica umelá koža Dekorhome Krémová
270.50 €
Do obchodu
Táto pohodlná lavica s klasickým dizajnom sa stane dokonalým doplnkom do vášho bývania. Lavica sa vyznačuje odolným rámom z borovicového dreva, zásluhou... Celý popis
Popis
Táto pohodlná lavica s klasickým dizajnom sa stane dokonalým doplnkom do vášho bývania.
Lavica sa vyznačuje odolným rámom z borovicového dreva, zásluhou ktorého je vysoko odolná a trvanlivá. Silne polstrované penové čalúnenie vám umožní sa vo voľnom čase uvoľniť a užívať si maximálneho pohodlia.
Zostavenie lavica na chodbu je jednoduché.
Farba:krémovásivávínovátmavohnedá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:borovicové drevo / umelá koža
Rozmery:šírka: 139,5 cmhĺbka: 54 cmvýška: 85,5 cm
hĺbka sedu: 41 cmvýška sedu: 48 cm
Hmotnosť:16 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Červená |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| DEKOR | Borovica |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA | 54 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| VÝŠKA | 85,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 16000.000g |