Lavica TOLOSA Tempo Kondela
120.20 €
Do obchodu
Lavica TOLOSA s vankúšom a úložným priestorom bude tou správnou voľbou do vašej predsiene alebo chodby. Je vyrobená z prírodného lakovaného bambusu, vankúš je... Celý popis
Popis
Lavica TOLOSA s vankúšom a úložným priestorom bude tou správnou voľbou do vašej predsiene alebo chodby. Je vyrobená z prírodného lakovaného bambusu, vankúš je čalúnený béžovú bavlnenou látkou.Farba:bambus lakovaný / béžová / prírodnáMateriál:prírodný bambus / bavlnená látka / penaRozmery:šírka: 69 cmhĺbka: 37 cmvýška: 50 cmHmotnosť:6,5 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| DEKOR | Bambus |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Bambus |
| MATERIÁL | Molitan |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 37 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,5 kg |
| VÝŠKA | 50 cm |
| Hmotnosť | 6500.000g |