Lavica ST-15 Halmar
40.00 €
Do obchodu
Lavica / botník ST-15 je vyrobený z bambusového dreva, sedacia časť je čalúnená sivou látkou.Lavica poskytuje úložný priestor v spodnej časti, kam môžete... Celý popis
Popis
Lavica / botník ST-15 je vyrobený z bambusového dreva, sedacia časť je čalúnená sivou látkou.Lavica poskytuje úložný priestor v spodnej časti, kam môžete odložiť napr. svoje topánky a udržať tak v predsieni poriadok.Farba:prírodná hnedá / siváMateriál:bambus / látkaRozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 30 cmvýška: 44 cmDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Bambus |
| DEKOR | Bambus |
| VÝŠKA | 44 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 30 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| POČET POLÍC | 1 |
| Hmotnosť | 5000.000g |