Lavica so živou hranou akáciové drevo / oceľ Dekorhome 160 cm
153.60 €
Do obchodu
Táto lavice z masívneho dreva vyniká svojim pôsobivým industriálnym štýlom a krásne zapadne do vašej obývačky alebo predsiene. Doska z masívnej akácie,... Celý popis
Popis
Táto lavice z masívneho dreva vyniká svojim pôsobivým industriálnym štýlom a krásne zapadne do vašej obývačky alebo predsiene.
Doska z masívnej akácie, tvrdého a tropického dreva, je mimoriadne robustný a má dlhú životnosť. Hrany drevené dosky si zachovali prirodzený tvar kmeňa stromu, a na prvý pohľad zvyšujú krásu lavičky. Remeselné spracovanie a krásna drevená kresba dáva každému kusu nábytku jedinečný a od všetkých ostatných mierne odlišný charakter. Oceľové nohy s práškovým nástrekom v industriálnej štýle sú veľmi stabilné. Túto lavicu do predsiene možno tiež ľahko zostaviť.
Dôležité upozornenie: Farby a odtiene dreva sa môžu líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:masívne akáciové drevo / oceľ
Rozmery:šírka: 110/160 cmhĺbka: 35 cmvýška: 45/46 cm
Výber veľkosti lavice zvoľte vo variantoch produktu.
Hmotnosť:14,8 / 18,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HMOTNOSŤ | 18,8 kg |
| HMOTNOSŤ | 14,8 kg |
| HĹBKA | 35 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| Hmotnosť | 14820.000g |