Lavica so zásuvkami zamat Dekorhome Sivá
114.60 €
Do obchodu
Táto zamatová lavica je pevne stavaná a vnesie do vášho bývania eleganciu a štýl. Lavica bola majstrovsky zhotovená zo zamatu a masívneho borovicového dreva,... Celý popis
Popis
Táto zamatová lavica je pevne stavaná a vnesie do vášho bývania eleganciu a štýl.
Lavica bola majstrovsky zhotovená zo zamatu a masívneho borovicového dreva, je teda veľmi pevná a odolná voči opotrebovaniu. Nájdete v nej dve priestranné zásuvky s ľahkým otváraním, kde si môžete usporiadať najrôznejšie menšie predmety, ktoré chcete mať neustále po ruke. Lavičku môžete tiež použiť ako nočný stolík alebo konferenčný stolík.
Lavica sa ľahko zostavuje.
Farba:zelenásivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:zamat / masívne borovicové drevo
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 40 cmvýška: 46 cm
Hmotnosť:13,3 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| DEKOR | Borovica |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| HMOTNOSŤ | 13,3 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 13350.000g |