Lavica SKYLLA Dekorhome Sivá
117.20 €
Do obchodu
Elegantná lavica SKYLLA sa stane dizajnovým doplnkom vašej predsiene či chodby. Výborne sa hodí aj do spálne k posteli ako odkladací priestor. Lavica je... Celý popis
Popis
Elegantná lavica SKYLLA sa stane dizajnovým doplnkom vašej predsiene či chodby. Výborne sa hodí aj do spálne k posteli ako odkladací priestor.
Lavica je čalúnená buď zamatovou alebo štruktúrovanou látkou. Stojí na štyroch masívnych nohách.
Farba:béžová / prírodná (štruktúrovaná látka)smaragdová / čierna / zlatá (zamat)sivá / čierna / strieborná (zamat)kávová - latté / prírodná (smaet)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% polyester) / masívne drevo / kov
Rozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 30 cmvýška: 56 cm
šírka sedu: 60 cmhĺbka sedu: 29 cmvýška sedu: 45 cm
výška nožičiek: 26 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| FARBA | Krémová |
| FARBA | Cappuccino |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 29 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 30 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA | 56 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 10000.000g |