Lavica s vankúšom SEAT BENCH 4 Tempo Kondela
108.60 €
Do obchodu
Lavica SEAT BENCH 4 s vankúšom a dvoma šuplíky. Pohodlná a praktická lavice v romantickom štýle.Je vyrobená z dreva v bielej farbe. Šuplíky z prútia sú v... Celý popis
Popis
Lavica SEAT BENCH 4 s vankúšom a dvoma šuplíky. Pohodlná a praktická lavice v romantickom štýle.Je vyrobená z dreva v bielej farbe. Šuplíky z prútia sú v medovej farbe. Súčasťou je medový vankúš so vzorom pásik.Lavici zdobí nápis "Seat Bench" (Lavice na sedenie), napísaný čiernym ozdobným písmom.Farba:biela / medová / medový vankúš so vzorom pásikMateriál:drevo / prútie Rozmery:Šírka: 70 cmHĺbka: 35 cmVýška: 45 cm Rozmery šuplíka:Šírka: 31,3 cmVýška: 21,2 cmHmotnosť:4,8 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Prútie |
| HMOTNOSŤ | 4,8 kg |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| Hmotnosť | 4800.000g |