Lavica s úložným priestorom zamat / drevo Dekorhome Sivá
126.50 €
Do obchodu
Táto zamatová lavička bude dozaista pútavým doplnkom do vašej obývačky, predsiene alebo haly. Zamatové čalúnenie vo fialovej farbe je mäkké na dotyk a veľmi... Celý popis
Popis
Táto zamatová lavička bude dozaista pútavým doplnkom do vašej obývačky, predsiene alebo haly.
Zamatové čalúnenie vo fialovej farbe je mäkké na dotyk a veľmi pohodlné a svojou farbou oživí každý interiér. Disponuje vstavaným úložným priestorom, ktorý poskytuje dodatočné miesto na uschovanie najrôznejších vecí. Drevené nohy so zlatým náterom navyše lavičke dodávajú na stabilite a životnosti. Táto lavica vnesie do vášho interiéru autentické kúzlo a stane sa neoddeliteľnou súčasťou vašej izby.
Farba:béžová / zlatáhorčicová / zlatáfialová / zlatátmavozelená / zlatásivá / zlatá
Materiál:zamat / masívne borovicové drevo
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 34 cmvýška: 42 cm
Hmotnosť:9,9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Fialová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| DEKOR | Borovica |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 34 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,9 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 9850.000g |