Lavica s úložným priestorom zamat Dekorhome Zelená
152.70 €
Do obchodu
Naša zamatová lavička bude dozaista pútavým doplnkom do vašej obývačky, predsiene alebo haly. Zamatové čalúnenie je mäkké na dotyk a veľmi pohodlné a svojou... Celý popis
Popis
Naša zamatová lavička bude dozaista pútavým doplnkom do vašej obývačky, predsiene alebo haly.
Zamatové čalúnenie je mäkké na dotyk a veľmi pohodlné a svojou farbou oživí každý interiér. Disponuje vstavaným úložným priestorom, ktorý poskytuje dodatočné miesto pre uschovanie najrôznejších vecí. Drevené nohy so zlatým náterom navyše lavičke dodávajú na stabilite a životnosti. Naše lavice vnesie do vášho interiéru autentickej kúzlo a stane sa neoddeliteľnou súčasťou vášho izby.
Zamatová lavica sa ľahko zostavuje.
Farba:béžová / hnedáhorčicová / hnedázelená / hnedásivá / hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:zamatová látka / masívne drevo
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 34 cmvýška: 42 cm
Hmotnosť:10,3 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HMOTNOSŤ | 10,3 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 34 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 10300.000g |