Lavica s úložným priestorom zamat Dekorhome Sivá
152.50 €
Do obchodu
Naša zamatová lavička bude dozaista pútavým doplnkom do vašej obývačky, predsiene alebo haly. Zamatové čalúnenie vo fialovej farbe je mäkké na dotyk a veľmi... Celý popis
Popis
Naša zamatová lavička bude dozaista pútavým doplnkom do vašej obývačky, predsiene alebo haly.
Zamatové čalúnenie vo fialovej farbe je mäkké na dotyk a veľmi pohodlné a svojou farbou oživí každý interiér. Disponuje vstavaným úložným priestorom, ktorý poskytuje dodatočné miesto pre uschovanie najrôznejších vecí. Nohy zo železa s práškovým nástrekom a zlatým náterom lavičke dodávajú na stabilite a životnosti. Naše lavice vnesie do vášho interiéru autentickej kúzlo a stane sa neoddeliteľnou súčasťou vášho izby.
Zamatová lavica sa ľahko zostavuje.
Farba:béžová / zlatásivá / zlatáfialová / zlatáhorčicová / zlatázelená / zlatá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:zamat / železo s práškovým nástrekom
Rozmery:šírka: 105 cmhĺbka: 40 cmvýška: 44 cm
Hmotnosť:15,7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Fialová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Zlatá |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 44 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 15,7 kg |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠÍRKA | 105 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 15700.000g |