Lavica s úložným priestorom VELVA Halmar Sivá / zlatá
58.10 €
Do obchodu
Štýlová lavica Velva zaujme svojím originálnym a nápaditým vzhľadom. Lavica je vyrobená v kombinácii jemnej látky Velvet a chrómovaná / lakovanej ocele v... Celý popis
Popis
Štýlová lavica Velva zaujme svojím originálnym a nápaditým vzhľadom.
Lavica je vyrobená v kombinácii jemnej látky Velvet a chrómovaná / lakovanej ocele v štyroch farebných variantoch: staroružová / zlatá, sivá / zlatá, sivá / čierna a tmavozelená / čierna.
Lavica dobre poslúži v predsieni či na chodbe ako posedenie, odkladacie miesto a navyše sa pýši praktickým úložným priestorom.
Farba:staroružová / zlatásivá / zlatásivá / čiernatmavozelená / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka Velvet / chrómovaná alebo lakovaná oceľ
Rozmery:šírka: 78 cmhĺbka: 42 cmvýška: 37 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 42 cm |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá / zlatá |
| Hmotnosť | 7000.000g |