Lavica s úložným priestorom umelá koža Dekorhome Sivá
179.60 €
Do obchodu
Naše lavice, polstrovaná umelou kožou, bude dozaista pútavým doplnkom do vašej obývačky, predsiene alebo haly. Čalúnenie je veľmi pohodlné a mäkké na dotyk a... Celý popis
Popis
Naše lavice, polstrovaná umelou kožou, bude dozaista pútavým doplnkom do vašej obývačky, predsiene alebo haly.
Čalúnenie je veľmi pohodlné a mäkké na dotyk a s farebnosťou, ktorá prežiari každý interiér. Vnútri sa nachádza vstavaný úložný priestor, ktorý oceníte ako dodatočné miesto pre uschovanie najrôznejších vecí. Naše lavice vnesie do vášho interiéru autentickej kúzlo a stane sa jeho neodmysliteľnou súčasťou.
Farba:hnedásivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:brúsená umelá koža
Rozmery:šírka: 116 cmhĺbka: 38 cmvýška: 43 cm
rozmer nôh: 5 x 5 x 4 cm
Vnútorné rozmery:šírka: 109 cmhĺbka: 28 cmvýška: 31,5 cm
Hmotnosť:10,9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 10,9 kg |
| HĹBKA | 38 cm |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| VÝŠKA | 43 cm |
| ŠÍRKA | 116 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 10850.000g |