Lavica s úložným priestorom umelá koža Dekorhome Červená
191.40 €
Do obchodu
Naše lavice, polstrovaná umelou kožou, bude dozaista pútavým doplnkom do vašej obývačky, predsiene alebo haly. Čalúnenie je veľmi pohodlné a mäkké na dotyk a... Celý popis
Popis
Naše lavice, polstrovaná umelou kožou, bude dozaista pútavým doplnkom do vašej obývačky, predsiene alebo haly.
Čalúnenie je veľmi pohodlné a mäkké na dotyk a s farebnosťou, ktorá prežiari každý interiér. Vnútri sa nachádza vstavaný úložný priestor, ktorý oceníte ako dodatočné miesto pre uschovanie najrôznejších vecí. Naše lavice vnesie do vášho interiéru autentickej kúzlo a stane sa jeho neodmysliteľnou súčasťou.
Farba:červenávínovásivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:umelá koža
Rozmery:šírka: 116 cmhĺbka: 38 cmvýška: 43 cm
vnútorné rozmery: 109 x 28 x 31,5 cmrozmer nôh: 5 x 5 x 4 cm
Hmotnosť:10,9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 10,9 kg |
| HĹBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| ŠÍRKA | 116 cm |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| BAREVNÁ VARIANTA | Červená |
| Hmotnosť | 10850.000g |