Lavica s úložným priestorom FINEUS Dekorhome Sivá
297.30 €
Do obchodu
Dizajnová lavica FINEUS sa stane štýlovým a zároveň praktickým kúskom vašej predsiene či chodby. Lavica sa bude skvelo vynímať aj vo vašej spálni pri nohách... Celý popis
Popis
Dizajnová lavica FINEUS sa stane štýlovým a zároveň praktickým kúskom vašej predsiene či chodby. Lavica sa bude skvelo vynímať aj vo vašej spálni pri nohách postele ako odkladací priestor alebo aj konferenčný stolík v obývacej izbe.
Lavica je ručne vyrábaná z masívneho mangovníkového dreva v kombinácii s kovovými prvkami v dvoch farebných variantoch: prírodná / čierna a sivá. Čierna kovová podnož a madlá dokonale dopĺňajú drsný industriálny vzhľad lavičky.
Keďže sa jedná o ručnú výrobu, môže sa každý kus líšiť.
K lavici FINEUS odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty zo série FINEUS.
Farba:prírodná / čiernasivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne mangovníkové drevo / kov
Rozmery:šírka: 115 cmhĺbka: 35 cmvýška: 47 cm
vnútorné rozmery: 111x 24 x 29 cmrozmer nôh: 5 x 2,5 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| ŠÍRKA | 115 cm |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 22900.000g |