Lavica s úložným priestorom Dekorhome Krémová
408.20 €
Do obchodu
Štýlová truhla z MDF je potiahnutá kvalitnou umelou kožou v niekoľkých farebných variantoch. Stojí na šiestich plastových nohách. Po odklopení sedacej časti... Celý popis
Popis
Štýlová truhla z MDF je potiahnutá kvalitnou umelou kožou v niekoľkých farebných variantoch. Stojí na šiestich plastových nohách. Po odklopení sedacej časti sa vo vnútri truhlice nachádza veľkorysý úložný priestor.Truhla nájde svoje využitie v každej miestnosti – v kuchyni, spálni, chodbe či obývacej izbe.Farba:bielakrémováhnedásiváVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.Materiál:MDF / umelá koža / plastRozmery:šírka: 180 cmhĺbka: 45 cmvýška: 45 cmvnútorný priestor: 173 x 39 x 26 cmvýška nožičiek: 8,5 cmNosnosť:160 kgHmotnosť:21,2 kgDodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| VÝŠKA | 45 cm |
| NOSNOSŤ | 160 kg |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| HMOTNOSŤ | 21,2 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 21200.000g |