Lavica s úložným priestorom Dekorhome Hnedá
132.10 €
Do obchodu
Hoďte si nohy hore a oddýchnite si na tomto elegantnom taburetky s úložným priestorom. Otvorením veka odhalíte priestrannú skrytú priehradku, kam si môžete... Celý popis
Popis
Hoďte si nohy hore a oddýchnite si na tomto elegantnom taburetky s úložným priestorom.
Otvorením veka odhalíte priestrannú skrytú priehradku, kam si môžete schovávať prikrývky, ovládače, časopisy a ďalšie predmety. Keď vám prídu hostia, môžete náš pohodlný, penou vypchatý taburet využiť ako dodatočné miesto na sedenie. A ak veko obrátite na opačnú stranu, poslúži vám dokonca aj ako konferenčný stolík!
Keďže je čalúnený umelou brúsenou kožou, dá sa tento úložný taburet ľahko čistiť a udržiavať, aby si zachoval svoj luxusný vzhľad. Pevnosť, odolnosť a trvanlivosť taburetu zaisťuje stabilný drevený rám.
Farba:hnedásivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:borovicové a topoľové drevo / čalúnenie z umelej brúsenej kože
Rozmery:šírka: 87,5 cmhĺbka: 36 cmvýška: 40 cm
rozmery úložného priestoru: 79,5 x 28,5 x 28 cm
Hmotnosť:9,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HMOTNOSŤ | 9,3 kg |
| DEKOR | Brúsená koža |
| HĹBKA | 36 cm |
| ŠÍRKA | 87,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 9250.000g |