Lavica s úložným priestorom Dekorhome Hnedá
202.90 €
Do obchodu
Táto lavica s úložným priestorom bude určite vynikať, nech už ju umiestnite kamkoľvek. Poslúži vám ako lavice, a zároveň ako ozdoba vašej domácnosti. Táto... Celý popis
Popis
Táto lavica s úložným priestorom bude určite vynikať, nech už ju umiestnite kamkoľvek. Poslúži vám ako lavice, a zároveň ako ozdoba vašej domácnosti.
Táto lavica s úložným priestorom má sedák polstrovaný penou s vysokou hustotou, takže vám dopraje dokonalé pohodlie a oporu. Lavica je riadne vypolstrovaná pre optimálny komfort.
Lavicu môžete otvoriť a odkryť veľký úložný priestor, ktorý vám bude slúžiť na ukladanie vašich vecí. Vďaka skrytému vnútornému úložnému priestoru je táto lavica praktická a funkčná, bez toho by to narušilo jej štýlový pôvab.
Farba:bielahnedáčierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:PVC
Rozmery:šírka: 118 cmhĺbka: 38 cmvýška: 45 cm
vnútorné rozmery: 109 x 28 x 31,5 cmrozmer nohy: 5 x 5 x 4 cm
Hmotnosť:12 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 38 cm |
| ŠÍRKA | 118 cm |
| MATERIÁL | PVC |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 11950.000g |