Lavica s úložným priestorom CLEO Halmar Sivá
84.30 €
Do obchodu
Praktická a elegantná lavica CLEO sa stane praktickým pomocníkom vo Vašej domácnosti. Je čalúnená látkou, nohy sú z masívneho kaučukovníkového dreva.Pod... Celý popis
Popis
Praktická a elegantná lavica CLEO sa stane praktickým pomocníkom vo Vašej domácnosti. Je čalúnená látkou, nohy sú z masívneho kaučukovníkového dreva.Pod poklopom sa nachádza úložný priestor. Lavicu možno použiť aj ako taburet, ktorý uľaví vašim unaveným nohám.Vďaka svojim rozmerom a ľahkej váhe možno lavicu ľahko presúvať.V ponuke viac farebných variánt.Farba:tmavo zelená / čiernasivá / drevoVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:látka / kaučukovníkovéRozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 40 cmvýška: 44 cmNosnosť:100 kgHmotnosť:10,2 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA | 44 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| DEKOR | Kaučukovníkové drevo |
| HMOTNOSŤ | 10,2 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 10200.000g |